Lietuviska muzika ir muzikiniai klipai

Diskusijų forumai Forumas apie lietuvišką muziką Lietuviska muzika ir muzikiniai klipai

Rodomi 7 įrašai - nuo 1 iki 7 (viso: 7)
 • Autorius
  Įrašai
 • #25391
  Rita
  Dalyvis

  Visada klausausi tik lietuviska muzika ir pasiklausau senesnes lietuviskas dainas malonu jas prisiminti nors ju jau nebera…Pvz.grupes Dinamika su (Irma),Kodas.Tau,Miledi,Mercy Dance,Tik Tak…Atlikejai Giulija.Monika,Neringa,Ligitas Kernagis,Rytis Cicinas,Erika…Butu smagu prisiminti ir pamatyti video klipus siu grupiu ir atlikeju…

  #25399
  Saulius
  Dalyvis

  Sakyčiau ar ne geriau būtų perleisti senų MC pavidalų esančią produkciją CD pavidalu. O gal net vertėtų net LP pavidalų išleisti vieną kitą atlikėją. Taip pat trūksta ir DVD produkcijos.
  Pūko išleisti CD-R (Princo pagrindu) labai greitai mirsta – tampa nebenuskaitomi.

  #25476
  Mindaugas
  Dalyvis

  Laba diena kada atnaujinsit youtubej sanalaitos kanala . ikelkit lietuvisku video muzikiniu klipu kuriuos retai matome butent tokiu laikotarpiu 1996-2002 . Zinau ,kad jus tu klipu turit labai daug galetu ir pukas tv dazniau rodyt ir senesnius klipus ne tik paskutinius kuriuos rodo kiekviena diena. butu smagu pamatyti tuos klipus kuriu seniai yra rode.pvz Pusbroliu aliuku 1996 -1997 metu Cicino 1996 -1998 ,broliai aliukai 1995-2001 ,Kestucio kazakevicio,Kaprizo senu.

  #25501
  Saulius
  Dalyvis

  Lietuvišką paklausau muziką, geras dalykas ne kurios dainos. Ciciną, Paškevičių, Prūsaitį, Stakėną, Sel, Karališką erdvę paklausau laiks nuo laiko. Paškevičiaus “Dukrai” labai patinka:) Lietuviškų dainų yra gerų, ne visos aišku. Youtubėj sususirandu, turiu konverterį į MP3, įkeliu ir atsiunčiu sau jau MP3 dainą, nes Youtubėj daugiau dainų yra, negu tuose MP3 puslapiuose. Skelbimai nemokami padėjo surast tą konverterį, vienam portale radau kaip reklamą įdėtą aprašymą, kaip Youtubės muzika konvertuojasi į MP3

  https://youtubetomp3.com

  • Saulius redagavo šį atsakymą prieš 6 metai 10 mėnesių.
  • Saulius redagavo šį atsakymą prieš 6 metai 10 mėnesių.
  #25511
  Saulius
  Dalyvis

  įrašus norisi torėt fiziniam pavidale.

  #25601
  utah
  Dalyvis

  Tai gali ir roletus turėt fiziniam pavidale. Nebūtina turėt visko fiziniam pavidale. Yra spotify dabar – ir vietos neužima, ir žymiai pigiau.

  #25715
  Janek
  Dalyvis

  Ar galite rekomenduoti Spotify grojaraštį su lietuviška muzika?

Rodomi 7 įrašai - nuo 1 iki 7 (viso: 7)
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.