Įvykiai

 • donatas87 pasidalino mintimis prieš 2 m., 1 mėn.

  Trauzai.lt turi įvairių stilių vyriškų apatinių trikotažų, nuo ilgų iki trumpų apatinių. Rinkdamiesi kokio tipo trumpikes nešioti, turite atsižvelgtį į paaukštinimą ir patogumą . Pvz, šortukai kurie labiau dengia kojas, bet vis tiek pasižymi mažu pakėlimu priekyje puikiai tinka vyrams kurios nori išryškinti savo kūno formą ir ne tik.

  Vyriski apatinis trikotažas yra gaminamas iš trijų pagrindinių medžiagu: medvilnė, sintetika ir natūralus pluoštas. Medvilniniai apatiniai yra patogūs, praleidžiantis orą, gerai sugeriantys drėgmę ir yra tvarūs. Sintetiniai apatiniai siekia maksimalia padidintą komfortą išlaikant formą; Jie puikiai tinka prie bet kokios temperatūros ir taip pat sugeria drėgmę.

  Vyriški apatiniai yra sukurti atsižvelgiant į patogumą ir funkcionalumą, kad atitiktų vyro poreikius, nepriklausomai kokie jie būtų. Nuo ilgu apatinių, kurios suteikia aukščiausios kokybės vyrišką atramą ir apsaugą, iki trumpų , kurios yra sukurtos maksimaliai apsisaugoti nuo trynimo ar trynimo. Tai užtikrina komfortą visą dieną, neprarandant stiliaus ar praktiškumo.

  Boksinis apatinis trikotazas vyrams paprastai yra patogesnis, išskyrus tam tikras vietas, kurios gali šiek tiek aptempti, pavyzdžiui, jei turite dideles šlaunis arba didelį pilvą. Boksinės kelnaitės paprastai yra laisvos, bet mažiau patogios nei paprastoskelnaitės, nes jos turi papildomą audinio sluoksnį aplink pilvą. Kelnaitės paprastai būna labai nepatogios, nes jos nėra tokios atlaidžios aplink šlaunis ir kirkšnį, kaip boksinis apatinis trikotažas.
  https://www.trauzai.lt/visos-prekes/apatinis-trikotazas-vyrams